Zainspirowani naturą

Inspiracją dla projektantów, którzy tworzyli nasze baterie, były czyste, dziewicze u swych źródeł, rzeki Skandynawii. To właśnie ich nazwy noszą nasze kolekcje armatury.

Vorma, Vantaa, Malselva i wiele innych rzek, wodospadów i jezior to skupiska wody, bez których trudno wyobrazić sobie czystą, surową, polodowcową przyrodę Skandynawii. Takie też są kolekcje naszych baterii, czyste w swej formie, wyraziste, przyciągające spojrzenia. Nie może ich zabraknąć w nowoczesnej, funkcjonalnej łazience.

 

Sotbe - baterie inspirowane naturą
Sotbe - wodo- i energooszczędne rozwiązania

Wiemy, że czysta woda jest darem, który nie został nam dany na zawsze. Dlatego stawiamy na technologie produkcji przyjazne dla środowiska.

Czujemy odpowiedzialność za środowisko naturalne. Dlatego we wszystkich naszych produktach stosujemy rozwiązania wodooszczędne i energooszczędne. Pomagają one ograniczyć zużycie wody, straty ciepła i zmniejszają Twoje koszty na co dzień. Dodatkowo ograniczają emisję hałasu i redukują zanieczyszczenia w wodzie, z której korzystasz.

Działalność prowadzimy w sposób odpowiedzialny. Angażujemy się w ważne społecznie projekty z zakresu ochrony przyrody. Inicjujemy oraz czynnie wspieramy ratowanie zagrożonych rodzimych gatunków roślin i zwierząt.

Kupując nasze produkty wpierasz realizowane przez nas projekty. Dołącz do naszych akcji, pozostaw zielony ślad na Ziemi.