W skandynawskim stylu

SOTBE to europejski producent wysokiej jakości baterii łazienkowych i kuchennych w stylu skandynawskim

 

Dlaczego baterie?

Baterie umożliwiają kontakt z wodą, a to właśnie woda jest podstawą życia człowieka. Nie znamy problemu braku wody, ale wiemy, że w naturze liczy się każda kropla. Dlatego świadomie dążymy do oszczędzania tego cennego zasobu (a przy okazji do obniżenia domowych rachunków).

Jak to robimy? Między innymi produkujemy armaturę o niskich klasach przepływu, a więc baterie umywalkowe i kuchenne, które są zarazem ekologiczne i ekonomiczne. Tym samym celom służy optymalizacja konstrukcji perlatorów, czyli modułów napowietrzających strumień wody.

 

Baterie Sotbe
Baterie łazienkowe i kuchenne w stylu skandynawskim

Dlaczego styl skandynawski?

Styl skandynawski jest modny. Nie o modę jednak chodzi, a dobre, czyli funkcjonalne i ponadczasowe wzornictwo. Mody się zmieniają, ale dobre, szlachetnie proste (choć tak różnorodne!) formy opierają się upływowi czasu. Właśnie za nie Polacy pokochali styl skandynawski – przyjazny, przystępny, pełen rustykalnego ciepła lub niezobowiązująco elegancki.

Pośród dni pełnych pośpiechu szukamy wytchnienia – i uspokajających wnętrz. Nie chcemy też poświęcać nazbyt wiele czasu na sprzątanie. Armatura łazienkowa i kuchenna w stylu skandynawskim wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Wprowadza do naszych mieszkań dyskretne piękno. Budzi kojące skojarzenia z naturą – zwłaszcza że nazwy poszczególnych kolekcji baterii marki SOTBE biorą nazwy od rzek i jezior o krystalicznie czystych, świeżych, chłodnych wodach. A utrzymywanie jej w doskonałej czystości to… czysta przyjemność.

 

SOTBE – biznes odpowiedzialny społecznie

Firma SOTBE aktywnie działa na rzecz światowych zasobów wody, gdyż wie, że każdy z nas ma realny wpływ na to, jaką Ziemię odziedziczą nie tylko nasze dzieci, ale i wnuki. Trzeba działać tu i teraz, bo nawet najdrobniejsza codzienna czynność ma znaczenie dla całego ekosystemu. Właśnie dlatego projektanci baterii tak troskliwie zadbali o ekologiczne i ekonomiczne walory baterii.

SOTBE idzie jednak i dalej. Propaguje globalną perspektywę w lokalnych działaniach. Stąd m.in. ogólnoświatowy projekt sadzenia drzew. Do akcji wybrano miłorząb japoński (Gingko Bilobae), roślinę znaną z walorów zdrowotnych. Kolejny projekt dotyczy ochrony endemicznego motyla z Pienin, o wdzięcznej nazwie niepylak apollo. Jak zapewnia kierownictwo firmy SOTBE i to jeszcze nie koniec!

 

Ginkgo biloba