Atran

Serię baterii łazienkowych i kuchennych ATRAN zainspirowały fale jednej z najdłuższych rzek Szwecji. Kolekcja zawdzięcza im nie tylko uniwersalny, srebrzysty kolor chromowych wykonczeń, najchętniej wybierany przez klientów. Także miękkość kształtów – przyjaznych dla oka i dla dłoni łagodnie wyprofilowanych uchwytów, wylewek, korpusów.

 

Linię ATRAN tworzą cztery modele baterii: umywalkowa sztorcowa, wannowa, prysznicowa i umywalkowa (lub zlewozmywakowa) ścienna. Ta ostatnia nadaje się do zamontowania m.in. w remontowanych łazienkach o tradycyjnym układzie przyłączy oraz oczywiście w kuchniach. Ponieważ została wyposażona w długą ruchomą wylewkę o esowatej formie, w obu zastosowaniach okaże się wyjątkowo praktyczna.

Za sprawą wdzięcznych kształtów oraz niezmiennie najpopularniejszego w Polsce chromowego wykończenia, baterie ATRAN zręcznie skomponują się zarówno z modnym, zwłaszcza skandynawskim wystrojem łazienki, jak i z bardziej klasyczną aranżacją wnętrza, także w konwencji retro lub vintage. Bez trudu dobierzemy też do nich pasujące dodatki i akcesoria łazienkowe w dowolnym stylu.