Malselva

Baterie łazienkowe MALSELVA nie tylko nazwę zawdzięczają jednej z dłuższych rzek Norwegii. Jej 140-kilometrowy przebieg zainspirował szlachetnie wydłużone kształty uchwytów i wylewek, a także intrygujące, miękko geometryczne formy korpusów, które budzą skojarzenia ze skałami gładzonymi przez fale.

 

Serię tworzą trzy modele: bateria umywalkowa sztorcowa, bateria wannowa ścienna i bateria prysznicowa. We wszystkich znajdziemy cienkie, ale lekko wypukłe uchwyty o łukowatych zakończeniach.

Linia boczna uchwytu znajduje odpowiednik w czytelnie zarysowanej krawędzi bocznej wylewek i korpusów, co nadaje im wyrazisty rys. Dzięki temu doskonale nadają się do łazienki w stylu skandynawskim i nowoczesnym, mogą się też stać ozdobą wnętrza w stylu minimalistycznym. Harmonijnie skomponują się z akcesoriami i dodatkami o dowolnym kształcie, kolorze, charakterze.

Baterie MALSELVA są niezwykle eleganckie, ale doskonale sprawdzą w zwykłym, codziennym użytkowaniu, zwłaszcza że ich delikatna wizualnie forma idzie w parze z solidnym wykonaniem z najwyższej jakości surowców i trwałych komponentów. Co istotne, ten luksus jest w zasięgu ręki – dostępny w atrakcyjnej cenie.