Baterie umywalkowe

Baterie łazienkowe dopełniają zarówno wystroju, jak i walorów funkcjonalnych pomieszczenia, a spośród wszystkich typów armatury na plan pierwszy bez wątpienia wysuwają się baterie umywalkowe.

 

Właśnie do baterii umywalkowej przecież każdy z nas sięga w ciągu dnia najczęściej. Co więcej, na ogół mamy też okazję dobrze jej się przyjrzeć – umywalka wraz z lustrem i armaturą zajmuje zawsze najbardziej eksponowane miejsce w łazience czy toalecie zarówno prywatnej, jak i publicznej, choćby w miejscu pracy. Stojąc naprzeciw niej, przyglądamy się kształtom i wykończeniu baterii umywalkowej. Niekiedy też błyskawicznie oceniamy, czy jest wygodna w użyciu.

Rzadko natomiast zastanawiamy się, na ile dany model jest ekonomiczny oraz przyjazny dla środowiska, a konkretnie – dla światowych zasobów wody. Tak naprawdę zresztą nie musimy. Wystarczy, że głowili się nad tym projektanci z firmy Sotbe, którzy opracowali piękne i przystępne cenowo baterie umywalkowe oszczędzające wodę. Wszystko, zgodnie z filozofią firmy, w duchu skandynawskiego designu, globalnej świadomości ekologicznej oraz potrzeb i przyzwyczajeń polskich użytkowników.